ویپ

ویپ چیست

ویپ چیست ؟

ویپ، که در یکسال اخیر در ایران خیلی شناخته شده ، وسیله ای است الکترونیکی که مصرف نیکوتین را به وسیله بخار کردن مایع الکترونیکی) (توسط المنت حرارتی) شبیه سازی می کند. نسل اول سیگار الکترونیکی شبیه سیگار تنباکو، با یک باتری که می توان آن را جدا کرد و با شارژر USB شارژ کرد.

vape

 

قسمت ھای مختلف ویپ

ھمه ی انواع ویپ دارای نوعی باتری، چه داخلی یا قابل جابجایی، یک اتومایزر برای گرم کردن مایع الکترونیکی و تبدیل آن به بخار، و یک مخزن برای نگھداری مایع الکترونیکی ھستند.

ویپ

مزایای ویپ در مقایسه با سیگار

١. داشتن ضرر کمتر
سیگار سنتی مواد سمی و زیادی را در اثر سوختن تنباکو تولید میکند که باعث آلودگی ھوا و تنفس دود مضر می شود، اما ویپ از طریق تبخیر مایعات و استفاده از نیکوتین و دیگر مواد معدنی یا شیمیایی، برای سلامتی ضرر کمتری دارد.

٢. تولید بخار بجای تولید دود
یکی دیگر از مزایای ویپ بدون نیکوتین نسبت به سیگار سنتی، عدم تولید دود است. در ویپ، مایعات به بخار تبدیل می شوند و بدین ترتیب دودی که باعث آلودگی ھوا و تنفس می شود، تولید نمی شود. این امر منجر به بھبود کیفیت ھوای اطراف و کاھش اثرات منفی بر روی سلامت خود و افراد اطراف می شود.

ویپ

 

٣. تنظیم مقدار نیکوتین
سیگار سنتی مواد سمی و زیادی را در اثر سوختن تنباکو تولید می کند که باعث آلودگی ھوا و تنفس دود مضر می شود، اما ویپ از طریق تبخیر مایعات و استفاده از نیکوتین و دیگر مواد معدنی یا شیمیایی، برای سلامتی ضرر کمتری دارد.

جویس

 

۴. نداشتن بوی نا مطبوع
یکی از مشکلات سیگار سنتی، بوی نامطبوعی است که به اطراف منتشر می شود و می تواند باعث ناراحتی اطرافیان شود. ویپ باعث تولید بخاری با بوی نامطبوع کمتر می شود و از این طریق می تواند در جمع ھا و مکان ھای عمومی قابل قبول تر باشد. از ھمه مھم تر ماندگاری بسیار کمتری نسبت به سیگار دارد.

۵. تنوع زیاد
برای ویپینگ علاوه بر دستگاه نیاز به مایعی به نام جویس یا سالت است. این مایعات دارای طعم ھای بسیار متنوعی است که برای ھمه ی سلایق طعمی خوشایند وجود دارد.

قیمت ویپ

دستگاه ھای ویپ معمولا از ١٠٠ ھزار تومان شروع می شود اما باید به این نکته توجه داشت که کیفیت دستگاه ھا خیلی بستگی به قیمت آنھا دارد. طبیعتا نمیتوان توقع کیفیت خیلی خوبی از دستگاه های خیلی ارزان داشت. اما ما در ویپ عرشیا سعی کردیم که دستگاه های ھای ارزان قیمت اما بسیار با کیفیت را موجود کنیم که ھمه افرادی که بودجه محدودی دارند و دوست دارند که دستگاه ویپ تھیه کنند، بتوانند با توجه به بودجه خودشان بھترین انتخاب ممکن را داشته باشند.

انواع دستگاه ھای ویپ

ما طیف وسیعی از کیتھا و این دستگاهھا را به 4 دسته اصلی تقسیم کرده ایم: ویپ، پاد سیستم، پاد ماد، پاد ھای یکبار مصرف

بھترین دستگاه ھا :

لایت ۴٠ طرح جدید

لایت ۴۰

اطلاعات بیشتر راجب لایت ۴٠

پاد ماد آرگاس پی (Argus P1) ١

ارگاس

اطلاعات بیشتر راجب پاد ماد ارگاس پی وان

پاد سیستم اورسا نانو

اطلاعات بیشتر راجب اورسا نانو

پاد یکبار مصرف

اطلاعات بیشتر راجب پاد ھای یکبار مصرف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *