جویس

جویس های کاشمن نستی Cash Man Nasty

جویس کاشمن

برند نستی :

جویس نستی : یکی از بهترین برند های تولید مایع های الکترونیکی یعنی جویس و سالت میبایشد که کار خود را از سال ۲۰۱۵ شروع کرده . در ابتدای کار این برند هدف از ویپینگ صرفا تفریح بود و هدف بالاتری نداشت . این برند میگوید : ویپ ها برای تفریح ​​بود و هدف بالاتری نداشت. اما ما پتانسیل آینده بخارپز را به عنوان یک نیروی مخرب دیدیم و تصمیم گرفتیم NASTY را به عنوان یک برند بادوام بسازیم که با تغییر نیازهای مصرف کنندگان رشد و تکامل خواهد یافت.

امروزه، NASTY به یک ارائه دهنده راه حل های جهانی برای فناوری موثر ترک سیگار در بیش از 80 کشور تبدیل شده است. در حال توسعه و نوآوری راه حل های پیشرفته با هدف کمک به 1.3 میلیارد سیگاری در سراسر جهان هست تا بهترین نسخه خود باشند. 5 برابر مؤثرتر از درمان جایگزین نیکوتین و 95 درصد کمتر از سیگارهای سنتی مضرتر است .

جویس انبه توت فرنگی کاشمن

در این مقاله به چه چیزی میپردازیم ؟:

در این مقاله قصد داریم ۳ تا از بهترین و پرفروش ترین جویس های نستی که طعم های شیرینی دارند ( جویس انبه انگور ، جویس انبه توت فرنگی و جویس انبه موز) معرفی کنیم . پس اگر دنبال جویس هایی با طعم شیرین میگردید حتن تا آخر این مقاله همراه ما باشید . البته اگر میخواهید تفاوت جویس و سالت را بدانید ما در مقاله ای دیگر به بررسی کامل این موضوع پرداختیم .

جویس انبه انگور‌ نستی :

این محصول ترکیبی از انبه و انگور است که هر دو طعمی منحصر به فرد و عجیب و غریب جدید ایجاد می کند که زبان شما را برق می اندازد و جوانه های چشایی شما را تحریک می کند.جویس انبه انگور کاشمن از برند نستی هست که طعم شیرین ملایم دارد . به عبارت دیگه اگر بخوایم درصدی حرف بزنیم این محصول طعم شیرینی ۵۵ درصدی دارد . جویس انبه انگور کاشمن به نسبت دو طعم دیگه که ما قصد داریم به شما معرفی کنیم یعنی جویس انبه موز و انبه توت فرنگی شیرین کمتری دارد ! اگر طرفدار میوه انبه هستید، برند Nasty طعم های متفاوتی از انبه در ترکیب با دیگر میوه ها را در اختیار شما می گذارد. ترکیب انبه با انگور در این جویس زننده نیست و دل شما رو هرگز نمیزند.

جویس انبه انگور  کاشمن  نستی

برای تهیه جویس انبه انگور کاشمن نستی کلیک کنید .

جویس انبه توت فرنگی کاشمن نستی :

طعم فوق العاده ای از بهترین توت فرنگی دنیا را با انبه های رسیده آبدار تجربه کنید. فقط یک قطره از این ترکیب لذت بخش استوایی با ذائقه هایتان به رقصیدن بپردازید.این محصول نسبت به محصول قبلی که معرفی کردیم ینی جویس انبه انگور کاشمن شیرینی بیشتری دارد . حدودا ۷۰ درصد شیرینی دارد .

جویس انبه توت فرنگی کاشمن نستی

برای تهیه جویس انبه توت فرنگی نستی اینجا کلیک کنید .

جویس انبه موز کاشمن نستی :

جویس انبه موز کاشمن نستی ترکیبی از انبه و موز است که طعمی منحصر به فرد ایجاد می کند که قطعاً ذهن شما را متحیر می کند! طعم و مزه همچنان باقی خواهد ماند حتی پس از اینکه آن را دمید! شیرینی این محصول نسبت به دو محصول قبلی بیشتر از و میتوان گفت حدود ۹۰ درصد شیرینی دارد .

جویس انبه موز کاشمن نستی

برای تهیه انبه موز کاشمن نستی اینجا کلیک کنید .

حرف آخر :

این سه تا طعم از پرفروش ترین طعم های جویس کاشمن نستی در برند ویپ عرشیا بوده .اما اگر شما هنوز نمیدانید چه جویس یا سالت رو تهیه کنید پیشنهاد میکنم حتمن زنگ بزنید تا به صورت کاملا رایگان شمارو راهنمایی کنیم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *